Top Gemeente Belangen

Kandidaten

Hieronder vindt u het overzicht van de huidige invulling van de partij.

Klik hier voor een overzicht van onze kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van
21 maart 2018

Wethouders

Drs. F.O van Hulle (Frank)
Westsluis 1
4551 BD Sas van Gent
t. 0115-452765
t. 06- 227 957 31
e. f.vanhulle@terneuzen.nl

Mevr. P.A.F. Stoker (Paula)
Jan Steenstraat 5
4532 HD Terneuzen
t. 06-36137011
e. pstoker@zeelandnet.nl
Raadsleden  
Dhr. J. Verdurmen (Jos) Fractievoorzitter
van Heetveldestraat
4543 AX Zaamslag
t. 06- 22530567
e. jverdurmen@zeelandnet.nl

Mevr. R. de Feijter (Rian)
Beoostenblijsestraat 10
4571 PA Axel
t. 06- 51505312
e. rian@famdefeyter.nl

Mevr. M. Hemelsoet-de Jaeger (Marijke)
Ewoutstraat 8
4554 BP Westdorpe
t. 0115- 452316
e. mhemelsoet@zeelandnet.nl
Dhr. F. Deij (Frank)
Noordstraat 37
4571 GC Axel
t. 06- 23366110
e. f.deij@terneuzen.nl
Dhr. G. van Boom (Giel)
Kreeksingel 16
4542 BP Hoek
t. 0115- 441 376
e. gvanboom1@hetnet.nl

Mevr. Y. Erbi┼čim (Yeter)
Rossinistraat 22
4536 EG Terneuzen
e. yerbisim@hotmail.com

Dhr. D.J. Oggel (Dick) 
Prins Hendrikstraat 61
Axel
e. oggel@kpnmail.nl
Dhr. B. Stoffels (Bram) Fractievolger
Scheldekade 23a
4535 EG Terneuzen
t. 06- 53333280
e. bramstoffels@hotmail.com
Bestuur  
Dhr. G. Baert (Guus) Bestuurslid
't Zand 10
Koewacht
e. guusbaert@zeelandnet.nl
Dhr. H.M.G. Dortant (Huub) Secretaris
Beneluxstraat 2a
4551 TM Sas van Gent
t. 0115- 452023
t. 06- 47468114
e. hdortant@kpnplanet.nl
Frankie Pijcke Penningmeester
Paardenvest 10
4551 EZ Sas van Gent
e. frankiemj62@gmail.com
Mevr. P.W. van de Velde (Nelly) Voorzitter
Willem Alexanderlaan 25
4532 DB Terneuzen
t. 0115- 694196
e. nvdvelde@zeelandnet.nl
Dhr. M.A. van Leuven (Matty) Bestuurslid
D.S. Raamshof 29
4542 AZ Hoek
t. 06- 42542910
e. mvleuven@zeelandnet.nl
Dhr. H. Kooyman (Hans) Bestuurslid
St. Marcusstraat 13
4574 NR Zuiddorpe
e. hkooyman@zeelandnet.nl
Jeroen de Buck Bestuurslid
Moerspuistraat 1
4574 RM Zuiddorpe
e. j.debuck@zeelandnet.nl
Overige partijleden  

Dhr. B.A.M van den Bos (Ben)
M. de Ruytersingel 92
Terneuzen
e. bernardus@zeelandnet.nl

Dhr. B. de Smet (Bert)
Sportparklaan 5
Philippine
e. bertdesmet@zeelandnet.nl

Dhr. K. Donze (Karel)
Spaarnestraat 21
Terneuzen
e. kgdonze@hotmail.com

Dhr. G. de Waele (Guust)
Henry Dunantstraat 20
Koewacht
e. camhoekman@hetnet.nl

Dhr. K. Houg (Ko)
Axelsestraat 65
4543 CE Zaamslag
e. jjhoug@zeelandnet.nl
 

Dhr. A. Dooms (Aector)
Azaleastraat 37A
4537 RA Terneuzen
e. aectordo@kpnmail.nl
Dhr. R. de Doelder (Rinus)
Basaltpromenade 57
4533 CC Terneuzen
e. doelderdec@zeelandnet.nl
Hannie Wieland
Kasteelstraat 2
4543 DB Zaamslag
e. hanniewieland@hotmail.com
David Kasse
Willem Alexanderlaan 25
4532 DB Terneuzen
e. dkasse@zeelandnet.nl
Otto de Waele
Molenweg 18
4576 CX Koewacht
e. waeleo@zeelandnet.nl
Bram van Hoeve
Margarhethaweg 24
4533 AS Terneuzen
e. bramvanhoeve@gmail.com