Top Gemeente Belangen

Kandidaten

Hieronder vindt u het overzicht van de huidige invulling van de partij.

Klik hier voor een overzicht van onze kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van
21 maart 2018

Wethouders

Drs. F.O van Hulle (Frank)
Westsluis 1
4551 BD Sas van Gent
t. 0115-452765
t. 06- 227 957 31
e. f.vanhulle@terneuzen.nl

Mevr. P.A.F. Stoker (Paula)
Jan Steenstraat 5
4532 HD Terneuzen
t. 06-36137011
e. pstoker@zeelandnet.nl
Raadsleden  
Dhr. J. Verdurmen (Jos) Fractievoorzitter
van Heetveldestraat
4543 AX Zaamslag
t. 06- 22530567
e. jverdurmen@zeelandnet.nl

Mevr. R. de Feijter (Rian)
Beoostenblijsestraat 10
4571 PA Axel
t. 06- 51505312
e. rian@famdefeyter.nl

Mevr. M. Hemelsoet-de Jaeger (Marijke)
Ewoutstraat 8
4554 BP Westdorpe
t. 0115- 452316
e. mhemelsoet@zeelandnet.nl
Dhr. F. Deij (Frank)
Noordstraat 37
4571 GC Axel
t. 06- 23366110
e. f.deij@terneuzen.nl
Dhr. G. van Boom (Giel)
Kreeksingel 16
4542 BP Hoek
t. 0115- 441 376
e. gvanboom1@hetnet.nl

Mevr. Y. Erbi┼čim (Yeter)
Rossinistraat 22
4536 EG Terneuzen
t. 06-22331618
e. yerbisim@hotmail.com

Dhr. D.J. Oggel (Dick) 
Prins Hendrikstraat 61
4571 HD Axel
t. 06-51569899
e. oggel@kpnmail.nl
Dhr. B. Stoffels (Bram) Fractievolger
Scheldekade 23a
4535 EG Terneuzen
t. 06- 53333280
e. bramstoffels@hotmail.com
Bestuur  

Mevr. N. van de Velde ( Nellie) Voorzitter

Willem Alexanderlaan 25
4532 DB Terneuzen
t. 0115-694196
e. nvdvelde@zeelandnet.nl


 

Dhr. J. de Buck (Jeroen) Secretaris
Moerspuistraat 1
4574 RM Zuiddorpe
t. 06-22837144
e. j.debuck@zeelandnet.nl
Dhr. F. Pijcke( Frankie) Penningmeester
Paardenvest 10
4551 EZ Sas van Gent
t. 06-10951866
e. frankiemj62@gmail.com
Dhr. M.A. van Leuven (Matty) Vice voorzitter
D.S. Raamshof 29
4542 AZ Hoek
t. 06- 42542910
e. mvleuven@zeelandnet.nl
Dhr. H. Kooyman (Hans) Bestuurslid
St. Marcusstraat 13
4574 NR Zuiddorpe
t. 06-43071649
e. hkooyman@zeelandnet.nl

Dhr. M. Kolijn (Marc) Bestuurslid
Wolverineslaan 19
4533 AH Terneuzen
t. 06-39780068
e. marckolijn@zeelandnet.nl

  

                                     

Dhr. G. Baert (Guus) Bestuurslid
Zand 10
4576 CA Koewacht
t. 06-31768629
e. guusbaert@zeelandnet.nl